1. jarní den

20. března 2012 v 17:01 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Zápisník

Hola hola, jaro volá,
aneb Teplé dny přicházejí. Dlouhé zimní chvíle nás pomalu, ale jistě opouštějí a místo nich přichází na řadu jaro. Na tuto chvíli jsem se hodně těšil, nenávidím zimu už jenom z principu, že je v tomto roční období zima (působivá věta, že?). Jednak také proto, že mám alergii na chlad (ne, nedělám si srandu! :D) - dál už to nemusíme rozebírat.
Paradoxní také je, že i spolu s jarem přichází spousta alergií, navíc to dokládá tento perfektní obrázek:Všimli jste si, jak moc pozdě zima nastoupila a kdy skončila? Celkově vzato i v zimě jsme se dočkali docela velkých teplotních výkyvů - díky tomu jsme zažili třeskutý mráz a až 30 °C pod nulou. Co to pro nás obnáší?
Zkusme se zamyslet, pokud to takto půjde dál, můžou se všechny čtyři roční období "posunout". To znamená, že ku příkladu v lednu by byl podzim, v červnu jaro atd. Je zde i příslib ještě větších teplotních výkyvů, než na jaké jsme zvyklí nyní. 40 - 50 stupňový výkyv? Žádný problém.

Rozhodně jsem docela zvědav, jak se lidé zachovají a zda-li se pokusí tomuto případu předejít. Někteří se snaží již teď, druzí však musí očividně vidět až následky, které je přimějí k reakcím.
Myslím, že to je vše, co jsem chtěl napsat. Děkuji za přečtení této miniúvahy ;).

> ZDROJ(E): 9gag (obrázek)
> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!