8. června - den D aneb Den plný zážitků

9. června 2012 v 23:33 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Zápisník


Ahojte,
možná bych už napsal nějaký ten článek dřív, kdybych včera tolik nechlastal a neoslavoval. Proč? Protože předání maturitního vysvědčení se musí nějak oslavit. A co že se tedy vše stalo, inu, zkusím to shrnout alespoň ve zkratce:

Spolu s pamětním listem nejlepšího žáka naší třídy jsem dostal poukázku do Barviče a Novotného v hodnotě 500 Kč. Tu jsem hned po předání využil a šel si zde koupit Inheritance, abych měl sérii Odkaz Dračích jezdců kompletní. Poté jsem se vydal zpět do školy a odtamtud se spolužáky na slavnostní oběd společně s panem Fčelem (prof. třídní). Trochu nás zaskočila informace o hromadném tykání, kdy jsme se snažili zvyknout si panu Fčelovi tykat.

Pak jsme se se spolužačkami rozhodli jít směr čajovna, kde jsme zakotvili zhruba na 4 hodiny. Zde jsme pak také shodou okolností potkali spolužáka se svojí bandou. Ve zkratce - povídání u vodní dýmky bylo super.
Následovala cesta do Vaňkovky pro tkaničky do bot a kartáček (nakonec padla volba na kartáček s Krtečkem). Hned poté jsme se usadili v KFC, kde si spolužačka se svojí kamarádkou objednali dětské menu (nezapomenutelná situace). Zde jsme pak také probírali osudné okamžiky Titaniku a řešili další alternativní konce.

Poté nastalo loučení No. 1 s první ze spolužaček, která odjíždí za týden do Anglie. Se druhou spolužačkou a její kamarádkou jsme se domluvili, že půjdeme společně na ohňostroj na Špilasu. Přestávka v podobě malé zastávky doma, kde jsem vylíčil rodičům svoje dosavadní prožitky a pocity.
Následovala zpáteční cesta do Brna na hlavní nádraží, kde byl sraz. Připojil se k nám ještě jeden človíček a mohlo se vyrazit. Ohně byly nakonec super, povedlo se jim to.

Po ohních jsme vyrazili do koktejl baru, který nám doporučil onen nový člen naší partičky. Čekaly mne dva super koktejly (1. Irish apple, 2. Long Island - Brut). Následovala krkolomná cesta (s oklikami) na hlavas, kde jsme následně čekaly na rozjezd. Před tím na nás však ještě narazil (už značně napitý) chlápek, který začal rozebírat moji povahu a říkat, že "jsem germánský typ". Vydali jsme se tedy raději na procházku, při níž jsme stačili rozebrat, co je nic a co nicota a kolik nic se vleze do nicoty...

Nakonec následovalo loučení No. 2 i s druhou spolužačkou. A poté následný odjezd domů.
S těmito spolužačkami se již na dlouhou dobu neuvidím, ale slíbili jsme si, že konverzace na Facebooku a Skypu to jistí. Ach, ještě, že mám tu techniku!

Z dnešního zápisu je to všechno, doufám, že jsem vás moc nevyčerpal :)


> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!