Červenec je tu!

1. července 2012 v 15:00 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Zápisník
Ahojte,
je tu první den července a s ním prázdniny a regulérní léto. Že nám to ale dneska opět paří, co? Nevím, jak Vy, ale já si je zkusím pěkně užít, po té maturitě si to zasloužím :D Ale abych jenom nelenošil, stále hledám brigádu, snad mi to v tom knihkupectví nebo v knihovně vyjde. Mohli by přijmout úspěšně vyštudovaného studenta knihovnické nebo ne?
V tyto velmi parné dny to samozřejmě jistí bazén společně s hudbou a knihami. Teď si dovolím malou odbočku - zjistil jsem, že je v mnohých chvílích děsně psycho číst Špinavou práci od Petra Schinka, kterou mám nyní rozečtenou a přitom poslouchat od Dream Theater song A Nightmare To Remember. Jako by nestačilo, že kniha je i tak dost brutální a je jen pro silnější povahy, k tomu mi na iPodu začne hrát tento šestnáctiminutový song. Je fakt, že podtrhuje tu správnou atmosféru, která kniha nabízí, ale není to zrovna dvakrát uklidňující kombinace :D

Rozhodně plánuji oprášit kolo a někam vyrazit. Ať už sám nebo s přáteli. Kromě fotbalových pátků to bude alespoň další sportovní aktivita, kterou budu vykonávat.
Cestovat se nejspíše nikam nechystám, ne že by nebyla chuť, ale zatím nejsou penízky, možná až budu mít tu brigádu... Budou mi stačit ty výlety na kole.
A co Vy? Máte nějaké plány na léto? :)

> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!