Konečně aktivní na YouTube!

31. července 2012 v 20:00 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Zápisník

Takže, když už jsem Vás začínal informovat o takovýchto prkotinách, jako je obměna webových prohlížečů, je čas Vás seznámit s podstatně informačně bohatší novinkou.
Tou je aktivita mého YouTube kanálu (Larktho). Aktivita se již navýšila na 6 dní (to je, co? :D), přičemž mám za sebou během této doby 33 nově nahraných videí.

A co tedy nahrávám? Respektive jaký druh videí? Jedná se o hudební videa - s pozadím, logem a hudebním podkresem. Jde mi o to, podporovat (většinou) neznámé umělce, kteří svou hudbu zpřístupňují určité komunitě lidí. Já jsem se rozhodl tuto hudbu rozšiřovat širokému okolí, tedy alespoň takovému, který se vyzná na YouTube. Chci využít svůj účet na YouTube a dělat správnou věc. Co víte? Třeba tito lidé produkují kvalitní hudbu a takovou, která Vás dokáže chytnout.

Jakou muziku nahrávám? Můžete se těšit především na žánry jako jsou: disco, nu disco, house, downtempo, chillwave, dreamwave, nu jazz, electro, dance, edm, slomo, deep atp. Zkrátka a dobře, nahrávám a sdílím hudbu, která se mi líbí a doufám, že se bude líbit i ostatním.

Pokud tedy máte chuť si pustit nějakou hudbu, můžete přejít na můj kanál (Larktho) a užít si ji :)

> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!