Day #19: Kniha, která mě změnila

3. srpna 2012 v 14:00 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  30 day book challenge
Jsme u 19. dne. Tentokráte s knihou, která mne změnila.

John Flanagan - Rozvaliny Gorlanu

Není to zrovna typické splnění zadání. Ano, jedná se sice o knihu, ale o kniha trochu jiným způsobem. Kniha, která mě změnila, je sice první díl série Hraničářův učeň nazvaný Rozvaliny Gorlanu, avšak "nepřečetl" jsem ji obvyklým způsobem.

Rozvaliny Gorlanu byla totiž moje první kniha, kterou jsem poslouchal v podobě mluveném. Respektive, abych to řekl jednoduše a stručně, byla to moje první audiokniha a zároveň moje první amatérsky načtená audiokniha, která mne přivedla k tomu, abych sám tyto audioknihy načítal (ale o tom můžu popsat někdy jindy ;)).

Změnila mě tedy k tomu, abych využil možnosti při příležitostech, kdy se prostě číst nedá (při procházce se psem, sekání trávníku a dalších různých manuálních pracích... Stihnu tedy "přečíst" mnohem více knih a mám pocit, že při nějakých nudných pracích mi to dosti ukrátí čas. Včera jsem doposlouchal audioknihu Dobrý proti severáku, kterou jsem poslouchal převážně při procházkách se psem a byla to nádhera. Je to hezké na chvíli prostě nevnímat okolí :)

A co Vy? Je tu nějaká kniha, která Vás změnila? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!