Autorská práva

22. února 2013 v 17:47 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Autorská práva

Licence Creative Commons

Prosím všechny návštěvníky tohoto blogu, aby nic nekopírovali na své blogy/stránky či na jakékoli jiný informační nosič, který by se tak stal předmětem zločinu. Když už budete chtít něco (cokoliv, i když jen část) zkopírovat, rád bych, kdybyste byli tak slušní a zeptali se mě. Proti přiměřenému kopírování nemám, zvlášť ne proti takovému, jenž nepostrádá hlavu ani patu a má smysl.

Pokud se dohodneme na nějaké reprodukci mých textů, tak jedině a pouze se zdrojem, a to jak textově (např. Zdroj: Knižní kukátko (www.vojham.blog.cz)) anebo pomocí ikonek a bannerů (viz níže). Nedodržením těchto mých (troufám si říci) skromných podmínek a reprodukováním textů, či jiného mnou vytvořeného materiálu, se dopouštíte trestného činu, za který vám hrozí pokuta.

Vím, že většina z Vás by něco takového neudělala, ale známi lidi, kteří bezostyšně kopírují práci někoho jiného a ani nejsou schopni přiznat, že je to výsledek snažení někoho jiného. I tak, pokud byste někde viděli reprodukovanou část mého blogu (ať už grafiky či textu), prosím, neprodleně mě kontaktujte skrze mail, jenž najdete ZDE.

Ikony a bannery k potenciálnímu kopírování se zdrojem:
Ikonka

Banner č. 1

Banner č. 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!