Místo, kde chci žít

17. března 2013 v 23:20 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Téma týdne

Místo, kde chci žít


Jaké je vlastně moje vysněné místo, kde chci žít? Nevím, nemám potuchy. Jsou to pouze jakési fragmenty, nahodilé části různých míst, které by společně mohly vytvořit nějaký úžasný prostor k žití... Aby nedošlo k omylům a špatnému pochopení tohoto mého výmyslu (chorého) mozku, nebavím se tu o městech či vesnicích, natož o České republice, ba ani možná o našem světě jako takovém.

Stručně a jasně, protože o tom se tu opravdu nebudu rozepisovat - kdybych si měl vybrat mezi městem a vesnicí (či menším městem), vyberu si vesnici. Kdybych se rozhodoval mezi státy, nejspíše bych si vybral Irsko a to díky jejich principu soužití modernismu (dnešní doby) a přírody - a taky kvůli pivu, že ano! Ale ze všeho nejvíc bych si přál existovat a žít někde jinde. Nebo alespoň mít tu příležitost a zkusit to.

Je zbytečné se tu zabývat mezidimenzionálním cestováním a putováním do jiných realit apod. Ale ta myšlenka se mi rozhodně líbí. Mně, jakožto srdceryvnému fantasyákovi, se ihned vybaví les, v něm příbytek a všude okolo peace & love se spoustou fantaskních tvorů, se kterými bych si normálně povídal jako s lidmi.

Právě nejvíce můj imaginární domov vystihuje výše přiložený ilustrační obrázek, který se mi na první pohled zalíbil a určitým způsobem zaujal. Mít takový domeček na stromě, to by možná ihned přešel ten strach z výšek :) Jen já a víly...

Je tu mnoho, doslova spousta, možností, kde bych chtěl žít, ale tato představa je pro mne jaksi "nejrealističtější", je mou favoritkou. Ale nezoufám, nic není nemožné, takže jednou... kdo ví? :))

A co Vy? Jaké je Vaše místo, kde chcete žít? ;)

> ZDROJ(E): DeviantART (obrázek)
> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stranger_in_darkness Stranger_in_darkness | Web | 18. března 2013 v 0:46 | Reagovat

misto ne, realitu ano.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!