Knižní těšingr #2 - Červenec 2013

17. srpna 2013 v 12:30 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Novinky ze světa knih

Červenec 2013


Název: The Blade and Me
Autor: Tite Kubo
Série: Bleach #8
Vydává: Crew
Formát: 200 stran, paperback
Překlad: Anna Křivánková
Obálka: Tite Kubo

ANOTACE:
Zatímco se v Soul Society schyluje k Rukiině popravě, Ičigo se pod Uraharovým dohledem snaží získat schopnosti potřebné k jejímu vysvobození. Trénink však zdaleka nejde tak snadno, jak se mohlo zezačátku zdát. K tomu, aby se Ičigo stal plnohodnotným Sběračem duší, je totiž potřeba probudit jeho duševní ostří. Přemůže Ičigo vlastní strach a podaří se mu zjistit, jak se jeho duševní ostří vlastně jmenuje?

OČEKÁVÁNÍ:
Minulý díl končil strašným cliffhangerem. Takže lze očekávat úber cool napívanou story, jak se Ičigo vypořádá se svým úkolem a jak tedy překoná zdánlivě nepřekonatelnou překážku! Bleach nelze nemilovat.

=======================

Název: Vykradač Hroběk
Autor: William King
Série: Kormak Strážce #2
Vydává: Polaris
Formát: 200 stran, paperback
Překlad: Josef Hořejší
Obálka: Michael Komarck

ANOTACE:
Pro svět je to žoldnéř a vrah, brutální zabiják se smrtící čepelí. Ve skutečnosti je Kormak Strážcem, jedním ze skoro vyhynulého řádu těch, kteří přísahali chránit lidstvo před služebníky temnoty.
Na severu, v kraji hraničícím s Prokletou zemí, někdo otevře mohylu jednoho z králů temné říše Kharonu a vypustí proti bezbranným obyvatelům blízké vesnice zlo, které v ní sídlí. Kormakovi se sice podaří zachránit situaci, ale ukáže se, že to byla jen předehra k něčemu mnohem zlověstnějšímu. V doprovodu starého přítele a bývalého spolubojovníka sira Brandona se vydává po stopě vyznačené dalšími oběťmi.

OČEKÁVÁNÍ:
První díl pro mě byl zklamání. Vůbec poprvé Kingovy příběhy o Kormakovi vyšly v ČR (nikde jinde), ale že by to byla nějaká výhra, se říci nedalo. Na druhý díl se těším pouze ze zvědavosti, zda bude i pokračování takové nijaké a nebo jestli se autor vytasí s něčím dobrým.


> ZDROJ(E): Crew (obálky) | Polaris (obálka)
> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!