Velké CO, KDE, KDY, JAK a PROČ

29. listopadu 2013 v 23:25 | Vojtěch "Medroš" Hamerský |  Novinky

Zdravím, přátelé,
je to už nějakou dobu, co jste ode mě něco četli a naposledy mne viděli aktivního. Je to více než měsíc, přesně 36 dní a já se to konečně rozhodl změnit a napsat vám, co všechno se za tím skrývá. Díky tomuto odmlčení jsem nejspíše pohřbil spolupráci s Dominem, s nakladatelstvím Host to mám určitě také nahnuté, jelikož jim stále ještě dlužím recenzi na Mapu času (ta by se zde měla objevit co nejdřív). Jota mi též poslala nějaké knihy, které musím co nejdříve zrecenzovat tak bych mohl pokračovat ještě nějakou chvíli.

Doufám, že ode dneška se podstatná část těchto věcí změní, nechci, abych byl za toho nezodpovědného hajdaláka, který nedodrží, co slíbí a rychle upustí od něčeho, co začal. To vůbec ne.


Počátek problémů a jeho řešení

Co ti tedy bránilo přispívat na blog?

Zejména to byly dvě věci - škola a moje tendence prokrastinovat. S tou první bych se smířil, přeci jen jsme lidi kteří buďto studují nebo pracují a blogujeme ve volném čase, protože nás to baví. To druhé je tak trochu k zamyšlení a hlavně pláči, ale jelikož jsem tvor mnohdy dosti lenivý, tak nemám jak tuto hnusnou velkou kapitolu prokrastinace ospravedlnit. Škola mě kupodivu vytěžuje neustále - příprava mikulášské besídky, tvoření proslovu pro školní knihovnickou konferenci a další podobné záležitosti. Pak také mé recenzentské povinnosti vůču Fantasyi, rodinné závazky a další věci, které - když se nastřádají - pak z malé překážky udělají jednu velkou bublinu.

No a co tedy teď?

Teď mám docela jasno - další nový začátek. S tím, že bych se už konečně do toho rád pustil naplno a proto mým prvním snem je, aby každý den přibyl na blogu jeden článek. S tím úzce souvisí sestavení nějakého zajímavého týdenního harmonogramu, který mne za a) donutí k tomu, abych opravdu článek sepsal publikoval, za b) budete vědět, na co se v ten den těšit. Je samozřejmě možné, že k nim přibudou nečekané články, taková malá překvapení :)

A už máš nějaký ten harmonogram hotový?

Přemýšlel jsem nad ním. Zkopíruji vám ho sem, později ho najdete pod "Welcome nástěnkou":
PO - Recenze (kniha/film)
ÚT - Doporučuji
ST - Recenze (kniha/film)
ČT - Audioblog
- Recenze (kniha/film)
SO - Téma týdne
NE - Vlog
Samozřejmě, že se harmonogram může změnit, ale zpočátku bych se chtěl přiblížit tomuto prvnímu návrhu.

Wow, docela dobrý, máš ještě něco dalšího?

Skutečně mám. Určitě si pamatujete na mé plány s e-časopisem. Tak ty ještě neumřely, stále tu jsou, jen jsem musel plány trochu pozměnit a nakonec zkusím tento projekt nastartovat počátkem příštího roku, takže zůstaňte ve střehu! No a samozřejmě se chystá nějaká ta soutěž. První by moha být tehdy, když Knižní kukátko získá na Facebooku 100 lidí, kterém se stránka líbí. Zbývá 31 lidiček! Přes Vánoce bych si rád mírně pohrál s designem, aby vypadal trochu víc profesionálněji, možná budu potřebovat vaši pomoc ;)

Každopádně se omlouvám všem (ne)pravidelným návštěvníkům Knižního kukátka za mou neaktivitu a doufám, že jste si i přesto uchovali přízeň, protože teprve teď by to mělo doopravdy začít. Nejdříve však dohoním resty:
  • Měsíční chvástačka - říjen
  • Knižní těšingr - listopad
  • Filmový těšingr - listopad
  • Recenze - Mapu času
  • Recenze - Nepolepšitelné děti ze sídla Ashton: Tajemné vytí
  • Recenze - série Horečka (1. - 3. díl)

> ZDROJ(E): DeviantART (obrázek)
> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!