Malé rekapitulace (filmy, seriály)

[Malá rekapitulace] How I Met Your Mother S03E01

19. června 2012 v 13:30 | Vojtěch "Medroš" Hamerský

How I Met Your Mother S03E01

Hláška No. 1
Barney: Dobře, Robin je desítka. Fajn, seženem ti dvanáctku. Nebo třeba dvě šestky. Když ne, čtyři trojky. A pokud nastane stav nouze, na Staten Islandu je dvanáct jedniček.

Hláška No. 2:
Barney: Mám dnešní večer dokonale naplánovanej. Nápověda: naší poslední zastávkou je noční klub, který je tak noční, že zavírají až za 3 dny. Bomba!

Nejlepší moment: Když se Ted prohlíží, zda nemá na těle tetování a oddechne si že nemá. Následuje záběr kamery na Teda a na jeho bedra, kde je vytetovaný motýlek a pak to všichni probírají :D

Nejhorší moment: Momenty, kdy si Ted představuje, jak Robin s jejím novým přítelem budou mít sex na windsurfovacím prkně. Přijde mi to jako trapný moment...

Můj názor: Jedná se o příjemný vstup do 3. série. Nemá to zatím takové grády jako poslední díly předchozí série, ale myslím, že se to znovu rozjede a bude to opět legen - počkejte si na to - dární! :)

Hodnocení


> ZDROJ(E): Movieposterdb (plakát)
> SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

[Malá rekapitulace] How I Met Your Mother S01E08

10. června 2012 v 13:01 | Vojtěch "Medroš" Hamerský

How I Met Your Mother S01E08

Hláška No. 1:
Neznámý týpek: Nech mě hádat - stala se příšerná nehoda a ty musíš jít.
Robin: Ne, to bych nikdy neudělala. Nechci jít nikam. Jsem celá tvoje.
Neznámý týpek: Podívej, jestli jsi prostitutka, já nemám moc peněz...

Hláška No. 2:
Marshall: Já propíchnul Lily. Já propíchnul svoji snoubenku.
Ted: No tak, Marshalle, opravdu si myslíš, že je to pořád tvoje snoubenka?

Hláška No. 3:
Ted: Myslím, že byste si měli ten byt nechat vy.
Marshall: Ale tys o něj bojoval tak statečně.

Nejlepší moment: Po Barneyho vyřčení, že "hledá spřízněnou duši, kterou může milovat a laskat (nebo to tak píše aspoň ve svém profilu)" následuje božský ďábelský smích, trvající nějakou chvíli :)

Nejhorší moment: Lily s Robin se jdou podívat do Lilliiného domu, ze které však udělali čínskou restauraci. Nějak se mi to tam nehodilo, nepřišlo mi to nijak vtipné...

Můj názor: Dle mého soudu se jedná o dosud nejslabší díl z první série, který jsem viděl. Vehementně se snaží zaujmout a pobavit, ale bohužel se mu to dosti nedaří. Vtipných hlášek nebo momentů strasně málo, s bídou zhruba 6. Jediný, co mě - kromě výše zmíněných věcí - ještě navíc pobavilo, byl souboj s meči Teda a Marshalla. Škoda, doufám, že u dalších dílů kvalita jen stoupne.

Hodnocení


> ZDROJ(E): Movieposterdb (plakát)
 
 

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!