Měsíční chvástačka

[Měsíční chvástačka] Leden 2013

6. dubna 2013 v 22:25 | Vojtěch "Medroš" Hamerský
Blog jsem oživil a nejspíše i znovu zprovoznil, takže můžu retrospektivně přidat chvástačky za tento rok, začínáme lednem! Dívejte se a záviďte :)

Leden 2013

Leden byl měsícem na knihy (i když to byly jen recenzní výtisky) dosti plodný, vlastně nejplodnější za zatím proběhlé tři měsíce. Jen více, takových přírůstků. Čím dál tím víc si říkám, jaké já mám vlastně štěstí s tou Fantasyí a že můžu prakticky zdarma odebírat knihy výměnou za recenze. K většině knih bych se jinak nedostal a nepřečetl, jelikož bych neměl peníze a v knihovnách by tyto knihy byly pořád rezervované...

[Měsíční chvástačka] Červen 2012

2. července 2012 v 11:00 | Vojtěch "Medroš" Hamerský
Ano, i já se již účastním tohoto meme, nazvaném Mesíční chvástačka. O co jde? Hlavním úkolem je pochlubit se se svým novými přírůstky do knihovničky za uplynulý měsíc. Přírůstky budu řadit do 3 základních skupin: knihy koupené, knihy darované, recenzní výtisky. Začínáme tedy s měsícem červen :)

Červen 2012

Troufám si tvrdit, že měsíc červen byl z hlediska nových knih velmi štědrým. Nejspíše za to může úspěšně zvládnutá maturita, jinak si nedovedu představit, za co vše jsem si koupil tolik báječných knih :)
Celkem 7 knih jsem koupil z Levných knih (wow, moje šťastné číslo), tudíž nám zbývá pouze Pevnost s knižní přílohou, kterou jsem si objednal na Fantasyi a vyzvedl v Arrakisu.
Co se týče recenzáků, nejvíce jsem se těšil na pokračování trpaslíků a pak také na závěrečný díl trilogie Věk objevů. Jsem zvědavý, jak se mi to bude číst... :)
 
 

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!