O blogu

O blogu

22. února 2013 v 13:34 | Vojtěch "Medroš" Hamerský

Zdravím Vás všechny, milí čtenáři,
kteří jste sem na tuto stránku zavítali (ať už omylem či cíleně). Inu, měl bych nejspíše napsat, proč jsem tento blog založil, co mám s ním všechno v plánu a na co zde můžete narazit. Doufám, že se moc nerozepíšu, jelikož mé zaměření bude mírně obšírnější.

Obecně

Knižní kukátko jsem založil za účelem prezentování své osobnosti, svých postojů k životu, světu, lidem, k vyjádření svých myšlenkových pochodů a dalších podobných věcí. Tudíž zde můžete očekávat fotky, mou tvorbu, zápisky, nápady a různé blbosti, které ani možná nebudou nikoho zajímat, ale kdo ví.
I když je tento blog nazýván Knižním kukátkem, objeví se toho víc než jen věci z knižního světa. Budu se s vámi dělit o své filmové a seriálové zážitky či denodenní starosti. Nejvíce se budu zaměřovat na recenze (ať už knižní, filmové či seriálové), moji tvorbu (fotky, literární počiny, načtené audioknihy) a projekty (mé i cizí).
Jak mnozí víte, Knižní kukátko jsem založil zhruba před rokem (tj. 28. 01. 2012). Můj poslední příspěvěk však pochází ze 7. srpna a od té doby jsem se k blogování nedostal. Nyní to napravuji a tento bog tak oživuji. Doufám, že se vám jeho nová podoba - ať již po vizuální i obsahové stránce - bude líbit.

Cíl projektu

Ke spuštění svých vlastních webových stránek mne vedla zejména jedna věc. A to oslovit nějakou komunitu lidí, kteří mají společné zájmy nebo alespoň část jako já. Bez tohoto účelu by Knižní kukátko nevzniklo a já jenom doufám, že se postupem času najde víc a víc človíčku, jenž tento blog osloví.
Můj cíl (nebo je to možná více cílů) je vytvoření jisté fanouškovské základny seskládající z lidí, kteří se sem budou chtít vracet a zjišťovat nové a nové informace. Dále bych pak postupem času navázal spolupráci s různými nakladatelstvími a e-shopy, abych tak získal možnost publikovat větší počet recenzí s aktuálně publikovanými tituly, jenž by tak čtenáře mohly zaujmout. Neposlední v řadě je vylepšování samotného blogu, vytváření dalších zajímavých rubrik a přispívání zajímavými tématy.

Pro koho?

Moje stránky jsou pro všechny, kteří sem budou chtít chodit. V prvé řadě jsou to však příbuzní, kteří budou rádi, že o někom ze svých známých budou mít přehled a budou také vědět, co to ten kluk ušatá zrovna napsal nebo vytvořil. A v řadě druhé jsou určeny kamarádům a všem spřízněným duším, které nebude mrzet sem tam na Knižní kukátko zajít a dozvědět se něco nového...

Vojtěch "Medroš" Hamerský
 
 

Reklama

Člen týmu a hrdý podporovatel Knižního pořadu!